top of page

Působíme na trhu již od roku 2014, především v hlavním městě Praha a Středočeském kraji, a to v oblasti výstavby, rekonstrukce domů, půdních vestaveb, oprav budov, bytů, interiérů i jiných zařízení. Věnujeme se také developerské činnosti v horských oblastech – v Krkonoších a Krušných horách.

Veškeré stavební a montážní práce zajišťujeme kompletně, včetně dodávky všech řemesel a prací přidružené stavební výroby. Některé z těchto prací realizujeme formou subdodávky, za kterou přebíráme plnou zodpovědnost. Naší strategií je maximální spokojenost zákazníka ve všech oblastech stavby. Klademe důraz na kvalitu provedení stavby, kterou zastřešujeme vysokou odbornou způsobilostí.

Inženýrská činnost

Projekční činnost

 

Na žádost zákazníka zprostředkujeme architektonickou činnost

Výstavba developerských projektů

 

Výstavba rekreačních objektů

 

Realizace půdních vestaveb

 

Demoliční práce

 

Dodávka a montáž technického zařízení budov

DEVELOPMENT

Zhodnocení

Vybrané námi realizované projekty:

Činžovní dům Seifertova

Plánovaná realizace velkého projektu rekonstrukce a přestavby činžovního
domu na Praze 3.
Tento rohový dům s krásnou pavlačí sestává z 5 nadzemních podlaží a nabízí téměř 1900 m2 podlahové plochy.

Záměrem je výstavba celkem 35ti
bytových jednotek. Součástí je projekt půdní vestavby o 6ti bytech.

Projekt byl nakonec prodán v první polovině roku 2022.

Bytový dům Na Výšinách

U domu v téměř dezolátním stavu jsme zajistili rekonstrukci a přestavbu společných prostor a výplní domu, vznik bytových jednotek v novém nadzemním podlaží a půdní vestavbu. U rezidenčního projektu na letné bylo naším cílem „oprášit“ historický secesní dům pro potřeby moderního bydlení, avšak s důrazem na zachování dobových detailu.

Klínovecké Apartmány

Stylové bydlení v Loučné pod Klínovcem zahrnuje atraktivní apartmánové domy v bezprostřední blízkosti lyžařských vleků i turistických a cyklistických cílů v srdci Krušných hor. Moderní technologie, kvalitní materiály, krásné výhledy do přírody i atraktivní lokalita dělají z Klínoveckých apartmánů perfektní místo pro vaši celoroční dovolenou.

Chaloupky

Chaloupky v Zadní Kopanině představují nadčasové rodinné bydlení v blízkosti chráněné krajinné oblasti. Ideální pro rodiny s dětmi v obklopení přírody a v dosahu bohatého sportovního vyžití, ale zároveň s veškerým komfortem občanské vybavenosti. 15 minut do Prahy a přesto mezi pastvinami.