Development

Působíme na trhu již od roku 2014, především v hlavním městě Praha a Středočeském kraji, a to v oblasti výstavby, rekonstrukce domů, půdních vestaveb, oprav budov, bytů, interiérů i jiných zařízení. Věnujeme se také developerské činnosti v horských oblastech – v Krkonoších a Krušných horách.

Veškeré stavební a montážní práce zajišťujeme kompletně, včetně dodávky všech řemesel a prací přidružené stavební výroby. Některé z těchto prací realizujeme formou subdodávky, za kterou přebíráme plnou zodpovědnost. Naší strategií je maximální spokojenost zákazníka ve všech oblastech stavby. Klademe důraz na kvalitu provedení stavby, kterou zastřešujeme vysokou odbornou způsobilostí.

Provádíme tyto činnosti:

 • Inženýrská činnost

 • Projekční činnost

 • Na žádost zákazníka zprostředkujeme architektonickou činnost

 • Rekonstrukce stávajících objektů

 • Revitalizace bytových/činžovních domů

 • Výstavba developerských projektů

 • Výstavba rekreačních objektů

 • Realizace půdních vestaveb

 • Demoliční práce

 • Běžné stavební práce

 • Dodávka a montáž technického zařízení budov

Vybrané námi realizované projekty:

Bytový dům Na výšinách

U domu v téměř dezolátním stavu jsme zajistili rekonstrukci a přestavbu společných prostor a výplní domu, vznik bytových jednotek v novém nadzemním podlaží a půdní vestavbu. U rezidenčního projektu na letné bylo naším cílem „oprášit“ historický secesní dům pro potřeby moderního bydlení, avšak s důrazem na zachování dobových detailu.

Bytový dům Bořivojova

Projekt zahrnuje revitalizaci stávajících bytů v činžovním domě v atraktivní pražské lokalitě v blízkosti žižkovské věže a výstavbu nových bytových jednotek v půdní vestavbě.

Aktuálně je projekt těsně před dokončením.

Chaloupky

Chaloupky v Zadní Kopanině představují nadčasové rodinné bydlení v blízkosti chráněné krajinné oblasti. Ideální pro rodiny s dětmi v obklopení přírody a v dosahu bohatého sportovního vyžití, ale zároveň s veškerým komfortem občanské vybavenosti. 15 minut do Prahy a přesto mezi pastvinami.

Bytový dům Varšavská

činžovní dům v lukrativní lokalitě pražských vinohrad v blízkosti náměstí míru byl výzvou v zachování cenného ducha budovy. při rozsáhlé revitalizaci a modernizaci bytových jednotek i společných prostor jsme tak maximálně dbali na cit pro původní myšlenku a energii stavby. 

Půdní vestavby Peckova

záměrem projektu je vznik půdní vestavby s pěti bytovými jednotkami mezonetového typu s terasami. konstrukce stávajícího domu a požadavky odboru památkové péče mhmp vedly k náročnějšímu procesu v jednání. podařilo se najít řešení ke spokojenosti všech a projekt bude realizován na jaře 2021.

Domy Bukovno

rodinné bydlení v symbióze s přírodou. lokalita i jednotlivé stavby kombinují soukromí života v přírodě i v blízkosti městského komfortu. v rámci projektu vznikne 7 dvojdomků a 13 samostatných domů.

Bytový dům Žateckých

rekonstrukci staršího činžovního domu jsme realizovali také v pražských nuslích. vzniklo deset moderních bytových jednotek nabízejících svým novým obyvatelům komfortní bydlení v blízkosti centra.

Klínovecké Apartmány

Stylové bydlení v Loučné pod Klínovcem zahrnuje atraktivní apartmánové domy v bezprostřední blízkosti lyžařských vleků i turistických a cyklistických cílů v srdci Krušných hor. Moderní technologie, kvalitní materiály, krásné výhledy do přírody i atraktivní lokalita dělají z Klínoveckých apartmánů perfektní místo pro vaši celoroční dovolenou.

- Radek Adamovič -
“RFP nám postavil rodinný dům a zařídil jeho financování včetně pojištění nemovitosti. A také pojištění naší rodiny a mého podnikání.”

Náš tým zodpovědný za development

Head of Development

Karel Slavík

V oboru stavebnictví se pohybuji cca 15 let, během té doby se realizační činnost přesunula spíše na činnost projekční a developerskou. Baví mě tvořit nové objekty, celky, území. V rámci developmentu rád jednám s obcemi, městskými částmi, zastupiteli i veřejností a hledám tak kompromis mezi investorem, developerem, obcí a veřejností. Každému projektu se snažím věnovat na 100 %. V osobním životě trávím čas především se svými třemi dětmi.

Construction Manager

Ondřej Plicka

Různým oblastem stavebnictví se věnuji již jedenáctým rokem. Vzhledem k tomu, že se jedná o neustále se vyvíjející obor plný nových technologií a postupů, člověk musí být bdělý, aby s inovacemi udržel krok. Být součástí rostoucí stavby či rekonstrukce mě naplňuje a hmotný výsledek mé práce je pro mě motivací do dalších projektů. V soukromém životě se věnuji své rodině, adrenalinovým sportům a cestování. 

© 2020 Realitní Fond Praha a.s. Web vytvořil Martin.