Development

Působíme na trhu již od roku 2014, především v hlavním městě Praha a Středočeském kraji, a to v oblasti výstavby, rekonstrukce domů, půdních vestaveb, oprav budov, bytů, interiérů i jiných zařízení. Věnujeme se také developerské činnosti v horských oblastech – v Krkonoších a Krušných horách.

Veškeré stavební a montážní práce zajišťujeme kompletně, včetně dodávky všech řemesel a prací přidružené stavební výroby. Některé z těchto prací realizujeme formou subdodávky, za kterou přebíráme plnou zodpovědnost. Naší strategií je maximální spokojenost zákazníka ve všech oblastech stavby. Klademe důraz na kvalitu provedení stavby, kterou zastřešujeme vysokou odbornou způsobilostí.

Provádíme tyto činnosti:

  • Inženýrská činnost

  • Projekční činnost

  • Na žádost zákazníka zprostředkujeme architektonickou činnost

  • Výstavba developerských projektů

  • Výstavba rekreačních objektů

  • Realizace půdních vestaveb

  • Demoliční práce

  • Dodávka a montáž technického zařízení budov

 

Vybrané námi realizované projekty:

Činžovní dům Seifertova

Plánovaná realizace velkého projektu rekonstrukce a přestavby činžovního
domu na Praze 3.
Tento rohový dům s krásnou pavlačí sestává z 5 nadzemních podlaží a nabízí téměř 1900 m2 podlahové plochy.

Záměrem je výstavba celkem 35ti
bytových jednotek. Součástí je projekt půdní vestavby o 6ti bytech.

Více informací naleznete na www.seifertova59.cz

Bytový dům Na výšinách

U domu v téměř dezolátním stavu jsme zajistili rekonstrukci a přestavbu společných prostor a výplní domu, vznik bytových jednotek v novém nadzemním podlaží a půdní vestavbu. U rezidenčního projektu na letné bylo naším cílem „oprášit“ historický secesní dům pro potřeby moderního bydlení, avšak s důrazem na zachování dobových detailu.

Klínovecké Apartmány

Stylové bydlení v Loučné pod Klínovcem zahrnuje atraktivní apartmánové domy v bezprostřední blízkosti lyžařských vleků i turistických a cyklistických cílů v srdci Krušných hor. Moderní technologie, kvalitní materiály, krásné výhledy do přírody i atraktivní lokalita dělají z Klínoveckých apartmánů perfektní místo pro vaši celoroční dovolenou.

Chaloupky

Chaloupky v Zadní Kopanině představují nadčasové rodinné bydlení v blízkosti chráněné krajinné oblasti. Ideální pro rodiny s dětmi v obklopení přírody a v dosahu bohatého sportovního vyžití, ale zároveň s veškerým komfortem občanské vybavenosti. 15 minut do Prahy a přesto mezi pastvinami.

Domy Bukovno

Rodinné bydlení v symbióze s přírodou. lokalita i jednotlivé stavby kombinují soukromí života v přírodě i v blízkosti městského komfortu. v rámci projektu vznikne 7 dvojdomků a 13 samostatných domů.

Půdní vestavby Peckova

záměrem projektu je vznik půdní vestavby s pěti bytovými jednotkami mezonetového typu s terasami. konstrukce stávajícího domu a požadavky odboru památkové péče mhmp vedly k náročnějšímu procesu v jednání. podařilo se najít řešení ke spokojenosti všech a projekt bude realizován na jaře 2021.

- Radek Adamovič -
“RFP nám postavil rodinný dům a zařídil jeho financování včetně pojištění nemovitosti. A také pojištění naší rodiny a mého podnikání.”

Náš kolega zodpovědný za development

Head of Development

Karel Slavík

V oboru stavebnictví se pohybuji cca 15 let, během té doby se realizační činnost přesunula spíše na činnost projekční a developerskou. Baví mě tvořit nové objekty, celky, území. V rámci developmentu rád jednám s obcemi, městskými částmi, zastupiteli i veřejností a hledám tak kompromis mezi investorem, developerem, obcí a veřejností. Každému projektu se snažím věnovat na 100 %. V osobním životě trávím čas především se svými třemi dětmi.