náš příběh

Realitní Fond Praha a.s. je součástí českého realitního trhu již od roku 2014. Od založení se snažíme poskytovat veškeré služby, které s realitami souvisí – ať už jde o financování, odkup a prodej nemovitostí, rekonstrukce domů a bytů, či samotnou realizaci developerských projektů. Za dobu naší působnosti jsme vybudovali širokou sít investorů, kteří naší práci věří a díky kterým můžeme projekty realizovat. Jejich důvěra v to, co děláme, je pro nás na prvním místě.

Soustředíme se především na nemovitosti na území hlavního města Prahy a jeho blízkého okolí, pole působnosti však stále rozšiřujeme i do dalších větších měst České republiky. Do našeho portfolia zahrnujeme také developerské projekty, z nichž nejzajímavější vznikají i v oblastech mimo ruch velkoměst – v Krušných horách a Krkonoších.

V naší práci dbáme na preciznost a profesionalitu a díky silnému právnímu zázemí se nebojíme pouštět i do složitějších případů. Trh nemovitostí je neustále se vyvíjejícím odvětvím, které poskytuje širokou škálu příležitostí, ale i výzev, které máme ambice neustále překonávat.

Logo - nazev jen.png

CEO & FOUNDER

PHDR. DANIEL KLEGA, M. SC.

Absolvoval jsem obor Ekonomické teorie na Univerzitě Karlově v Praze. Dále pokračoval studiem financí a bankovnictví na University of Birmingham ve Velké Británii. Na pražském realitním trhu se pohybuji mnoho let. jsem jednatelem společnosti poskytující spotřebitelské úvěry, Věnuji se financování developerských projektů a mnohé projekty i přímo realizuji. Mou specializací je zejména analýza cen a cenové stability realitního trhu. Tímto tématem se zabývám i při svém doktorském studiu. Ve volném čase se věnuji své rodině, tenisu, skialpinismu a jachtingu, v posledních letech i v polárních oblastech.

Dan Klega.jpg

PARTNER

MGR. MARTIN REZEK, LL. B.

Své vzdělání jsem získal v oboru práva na Západočeské univerzitě v Plzni a University of Wales v Cardiffu ve Velké Británii. Mezi lety 2006 až 2008 jsem se zabýval spotřebitelským právem ve Sdružení obrany spotřebitelů a dále navázal pracovním úvazkem pro Českou obchodní inspekci. Zkušenosti jsem sbíral také v belgickém Bruselu nebo u České podnikatelské reprezentace při EU. Od roku 2010 jsem praktikujícím právníkem se zaměřením na nemovitostní právo a pohledávky včetně jejich vymáhání, od roku 2013 jsem pak advokátem a od roku 2019 řídícím partnerem advokátní kanceláře Rezek a partneři, advokátní kancelář s.r.o.

IMG_0188.jpg