top of page

ODKUP NEMOVITOSTÍ

Nabídněte nám k prodeji své nemovitosti.
Platíme okamžitě a z vlastních zdrojů.

Prodáváte pozemek, byt či rodinný nebo činžovní dům?

Nabízíme rychlé a férové řešení. Celou transakci zorganizujeme tak, aby pro vás bylo vše zcela bezproblémové. Platíme rychle a z vlastních zdrojů, peníze standardně zasíláme do 5 pracovních dnů.

V případech, kdy vás tlačí čas, jsme schopni vaši nemovitost odkoupit okamžitě nebo výpomocí v době největší nouze.

Koupíme i nevyužité půdní prostory či zrekonstruujeme váš činžovní dům.

Vykupujeme i zadlužené nemovitosti

Máte problém se splácením hypotečního či jiného úvěru? Nečekejte, až náklady vymáhání a sankční úrok dosáhnou obrovských částek. Přijďte se k nám poradit a nastalou situaci vyřešit. Jsme specialisté na řešení zadlužených nemovitostí. Pomůžeme Vám i se složitými situacemi, jako je větší množství exekucí či insolvenční řízení.

Jak funguje výkup nemovitostí

  1. Prohlídka nemovitosti

  2. Zpracování znaleckého posudku

  3. Nabídka s výší kupní ceny

  4. Sjednání podmínek prodeje

  5. Uzavření kupních smluv

  6. Vklad na katastr nemovitostí

  7. Úhrada kupní ceny (včetně závazků) do 5 pracovních dní

8.png

Kompletní servis

Poskytujeme široký okruh služeb od dražeb přes právní servis až po úvěrové poradenství. Proto máme komplexní pohled na věc.
7.png

Profesionalita

Jsme tým profesionálů s rozsáhlými zkušenostmi ve všech oblastech, které se nemovitostí týkají včetně vlastního právního oddělení.
6.png

Férové jednání

Bojíte se, že nebudete mít kde bydlet? domluvíme se na užívání nemovitosti po potřebnou dobu, než si najdete nové bydlení.
5.png

Rychlost

Platíme okamžitě a z vlastních zdrojů. Peníze máte v drtivé většině případů na svém účtu nebo cash do 5 pracovních dnů.
- Miloš Svoboda -
“Odkup mého činžovního domu společností RFP proběhl naprosto hladce. Byl jsem spokojen především s dodržením předem dohodnutých podmínek, profesionálním jednáním a rychlou komunikací.”

Náš tým zodpovědný za odkup nemovitostí

Chief operations officer

Mgr. Tomáš Fidler

Oboru realit se věnuji 10 let. Jsem precizní ve všem, co dělám, jak v pracovním, tak osobním životě. Naplňuje mě vymýšlet nová a konstruktivní řešení projektů, které mají v tomto sektoru vždy jiný průběh. Práce v Realitním Fondu Praha mě baví, jelikož tvoříme skvělý kolektiv. Po práci se věnuji své manželce a dceři.

Business Development Manager

Mgr. Jaroslav Rais

V oblasti realit a developmentu se pohybuji 11 let. Je pro mě inspirující sledovat růstový potenciál nemovitostí a dynamiku celého realitního trhu. V rámci našich projektů považuji za důležitou možnost variability a osobního vlivu na řízení jednotlivých projektů. V osobním životě se věnuji rodině a sportu.

bottom of page