Investice

Investujte do nemovitostí s ověřeným partnerem. Bez starostí a s garantovaným výnosem. Zhodnotit své prostředky s námi můžete prostřednictvím koupě našich podnikových dluhopisů. Dluhopisy jsou cenné papíry, které představují závazek emitenta vůči věřiteli. Investice do podnikových dluhopisů je vhodná pro investory, kteří hledají vyšší zhodnocení, než které jim nabízí termínované vklady či spořící účty, a současně neakceptují volatilitu podílových fondů či akciových titulů. Dluhopisy přináší zajímavé výnosy a stabilitu investice. Vzhledem k předmětu podnikání jsou naše dluhopisy vhodné především pro investory se středním až delším investičním horizontem. Naše společnost emituje dluhopisy v různých nominálních hodnotách a s rozdílnou dobou splatnosti a výnosem. Kupóny dluhopisů vyplácíme v pravidelných periodách.

V současnosti pro Vás připravujeme novou veřejnou nabídku, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

79 investorů

Aktuální počet investorů

203 mil. Kč

Objem upsaných dluhopisů

>15 mil. Kč

Vyplacené úroky celkem

>700 mil. Kč

Celkem proinvestováno
Bezstarostné investování kryté nemovitostmi.
- MVDr. Eliška Brhelová -
“Konečně mi peníze celkem bezpečně, s garantovaným úrokem a bez práce, vydělávají. Děkuji.”

Náš tým zodpovědný za investice

Head of Finance

PhDr. Jakub Mrhal

Podnikovým financím se věnuji od ukončení svého vysokoškolského studia, tedy přes 8 let. Trh s realitami pro mne byl a stále je velmi atraktivní, a to i proto, že bydlení má velký vliv na kvalitu života nás všech. Práce mne těší o to víc, že mám tu čest být součástí mladého a dynamického pracovního kolektivu v Realitním Fondu Praha, s orientací na výsledek. V osobním životě se věnuji rodině a sportu.

Relationship Manager

MgA. Petr Alexa

V oblasti financi, investic a realit se pohybuji 10 let. Vnímám je jako navzájem se doplňující obory, které jsou ve vzájemné synergii. Baví mě naplňování cílů našich klientů. Ve volném čase jsem se svou rodinou. Zajímám se o hudbu a velmi rád sportuji - věnuji se triathlonu.

© 2020 Realitní Fond Praha a.s. Web vytvořil Martin.