top of page

Investujte do nemovitostí s ověřeným partnerem.
Bez starostí a s garantovaným výnosem.

Dluhopis představuje cenný papír zavazující emitenta (tedy nás, REALITNÍ FOND PRAHA) vyplatit majiteli dluhopisu uvedený finanční obnos včetně daného úroku.

 

Termíny výplat kupónů jsou předem dané, v našem případě vyplácíme úroky pololetně. Výnos pak záleží na zvoleném typu dluhopisu, resp. jeho splatnosti.

 

Investice do podnikových dluhopisů je vhodná pro investory, kteří hledají vyšší zhodnocení, než které jim nabízí termínované vklady či spořící účty, ale chtějí si uchovat stabilitu výnosu oproti podílovým fondům či akciím.

 

Dluhopisy rozhodně přináší zajímavé výnosy a stabilitu investice.

 

Zhodnotit své prostředky tak můžete s námi, a to prostřednictvím koupě našich podnikových dluhopisů.

INVESTICE

252 980 000 Kč

Objem upsaných dluhopisů

116 930 000 Kč

Investovaných formou dluhopisů splaceno

55 200 000 Kč

Vyplacených
úroku

Není pochyb, že investice do nemovitostí je jednou z nejjistějších možných. Z toho důvodu se zaměřujeme na krátkodobé až střednědobé investice zajištěné nemovitým majetkem. U nemovitostí je pro nás rozhodující lokalita, stejně tak koncept projektu a jeho budoucí potenciál na trhu nemovitostí.

Naše společnost se těší velmi dobré finanční kondici. Vážíme si dlouhodobé spolupráce a důvěry, které se nám od našich investorů dostává.

Už jsme našim investorům splatili přes 116.930.000 Kč investovaných formou dluhopisů a na úrocích vyplatili částku převyšující 55.200.000 Kč.

V současné době emitujeme jak listinné, tak zaknihované dluhopisy. Minimální objem investice začíná v obou případech na 100.000,- Kč.

Dluhopis.png

Zaknihovaný dluhopis

Splatnost: 5 let ; výnos: 6 % p.a.

Na konci roku 2020 ČNB schválila prospekt veřejné nabídky dluhopisů naší společnosti, od 1. 2. 2021 jsme ve spolupráci se společností Cyrrus a.s. úspěšně uvedli na trh naší první zaknihovanou emisi dluhopisů s 6 % výnosem p.a. a pětiletou splatností. Tímto krokem jsme naši společnost opět posunuli na vyšší úroveň a rozšířili tak možnosti pro investory podílet se na našem společném rozvoji.

Dluhopis_hromadna_listina_2021_5a7let_St

Listinné dluhopisy

Splatnost: 5 nebo 7 let ; výnos: 6 – 7 % p.a.

Kromě zaknihovaného dluhopisu emitujeme v rámci schváleného prospektu také dva druhy listinných dluhopisů. Ty nabízíme se splatností na 5 nebo 7 let. Pětiletý listinný dluhopis emitujeme výnosem 6 %, sedmiletý pak 7 % p.a.

Více podrobností o námi emitovaných dluhopisech najdete v DOKUMENTECH.

Cílem REALITNÍHO FONDU PRAHA as. je vyhledávat zajímavé příležitosti pro dosažení dlouhodobě stabilního zhodnocení všech svěřených investic
Realizujeme rekonstrukce domů, půdní vestavby, opravy budov, bytů, interiérů, i jiných zaměření. Kromě Prahy a jiných větších měst v ČR aktuálně působíme i v horských oblastech, kde se věnujeme developerské činnosti – výstavbě horských apartmánů V Krušných horách a Krkonoších.

- MVDr. Eliška Brhelová -
“Konečně mi peníze celkem bezpečně, s garantovaným úrokem a bez práce, vydělávají. Děkuji.”

Kontaktujte nás

Náš tým zodpovědný za investice

Head of Finance

PhDr. Jakub Mrhal

WhatsApp%2520Image%25202021-04-21%2520at
Kuba%2520Mrhal%25202_edited_edited.jpg

Podnikovým financím se věnuji od ukončení svého vysokoškolského studia, tedy přes 8 let. Trh s realitami pro mne byl a stále je velmi atraktivní, a to i proto, že bydlení má velký vliv na kvalitu života nás všech. V osobním životě se věnuji rodině a sportu.

Relationship Manager

MgA. Petr Alexa

WhatsApp%2520Image%25202021-04-21%2520at
WhatsApp%252520Image%2525202021-04-21%25

V oblasti financi, investic a realit se pohybuji 10 let. Vnímám je jako navzájem se doplňující obory, které jsou ve vzájemné synergii. Baví mě naplňování cílů našich klientů. Ve volném čase jsem se svou rodinou. Zajímám se o hudbu a velmi rád sportuji - věnuji se triathlonu.

kontakt investice
bottom of page