top of page

HOUSE FLIPPING

NÁKUP – RENOVACE – PRODEJ
V co nejkratším čase.

V RFP se specializujeme na House flipping, což je investiční strategie v oblasti nemovitostí spočívající v nákupu a renovaci bytů s cílem jej co nejrychleji a s co největším ziskem prodat. Většinou se jedná o nákup nemovitosti ve špatném stavu nebo za výhodnou cenu, u níž následuje provedení renovací a modernizací a následný prodej za vyšší cenu.

Uvažujete nad prodejem vašeho bytu, který je v původním stavu a zasloužil by si kompletní rekonstrukci? Rádi s vámi spojíme síly - nabídneme adekvátní cenu za odkup vaší nemovitosti. Platíme okamžitě a z vlastních zdrojů.

My se pak postaráme o vše ostatní - byt kompletně zrekonstruujeme a tak se opět stane součástí realitního trhu na úrovni a poskytne nové bydlení odpovídající nárokům moderního života.

Proces house flippingu obvykle začíná výběrem vhodné nemovitosti na základě analýzy trhu a předpovědi potenciálního zisku. Po nákupu se investoři věnují renovaci a vylepšování nemovitosti s cílem zvýšit její hodnotu. Důležité je vybrat renovace, které přinesou největší nárůst hodnoty a zároveň zajistí rychlý prodej.

Vybrané realizované projekty

Donská, Praha - Vršovice

Před rekonstrukcí

Po rekonstrukci

Kubelíkova, Praha - Vinohrady

Před rekonstrukcí

Po rekonstrukci

Ke Koh-i-nooru, Praha – Stodůlky

Před rekonstrukcí