top of page

Společnost RFP Stavební se na stavebním trhu pohybuje již od roku 2014.

Stavební a montážní práce zajišťujeme kompletně, včetně dodávky všech řemesel a prací přidružené stavební výroby. Některé z těchto prací realizujeme formou subdodávky, za kterou přebíráme plnou zodpovědnost. Naší strategií je maximální spokojenost zákazníka ve všech oblastech stavby. Klademe důraz na kvalitu provedení stavby, kterou zastřešujeme vysokou odbornou způsobilostí.

Rekonstrukce stávajících objektů

Revitalizace bytových/činžovních domů

Demoliční práce

Běžné stavební práce

Dodávka a montáž technického zařízení budov

Vybrané realizované projekty:

Bytový dům
Rezidence Milíčova

Pavlačový čtyřpodlažní dům s malým dvorem na rohu ulic Štítného a Milíčova. Po rekonstrukci a revitalizaci nabízí tento dům útulné malometrážní byty s výstupem na pavlač a z půdního prostoru o stávající výměře 210 m2 vznikají čtyři nové jednotky s menšími terasami.

Více na:

www.rezidence-milicova.cz

Bytový dům Varšavská

Činžovní dům v lukrativní lokalitě pražských vinohrad v blízkosti náměstí míru byl výzvou v zachování cenného ducha budovy. při rozsáhlé revitalizaci a modernizaci bytových jednotek i společných prostor jsme tak maximálně dbali na cit pro původní myšlenku a energii stavby. 

Bytový dům Žateckých

Rekonstrukci staršího činžovního domu jsme realizovali také v pražských nuslích. vzniklo deset moderních bytových jednotek nabízejících svým novým obyvatelům komfortní bydlení v blízkosti centra.