top of page

O prodej nemovitostí se nám stará společnost House Heroes.

Veškeré detaily najdete na webu HouseHerose.cz. Níže alespoň v kostce představujeme to nejdůležitější.

Ostře se stavíme proti neprofesionalitě, se kterou se na realitním trhu můžete často setkat. Odmítáme vysoké provize, které si realitní společnosti účtují za velmi omezené služby. Řekli jsme STOP bezedným kapsám realitních makléřů, už žádné 6% provize. Vnášíme na zkostnatělý realitní trh svěží služby a transparentní přístup ke klientům.

Naším cílem je dohlédnout na řádný průběh jednoho z největších obchodů Vašeho života. Za odborný servis a komplexní balíček služeb nás odměníte provizí až za dokončený prodej, bez dodatečných poplatků.

MĚNÍME SVĚT REALIT!

PRODEJ NEMOVITOSTÍ

2.png

Férové jednání

Férové a transparentní jednání je pro nás standardem. Nebyli jste s něčím spokojeni? Vrátíme Vám peníze.

3.png

Maximální péče

Nabízíme kompletní balíček služeb zahrnující i profesionální přípravu nemovitosti k prodeji, včetně 360 stupňové prezentace.

4.png

Jednoduchost

Naše smlouvy jsou jednoduché, přehledné, transparentní a jednostránkové. Vždy s časem na prostudování.

1.png

Výhodná odměna

Jako odměnu si říkáme o procentuální provizi až za realizovaný prodej. Za kompletní balíček služeb bez dalších poplatků.

- Libuše Ležalová -
“Naprosto skvělá spolupráce - od financování výstavby našeho rodinného domu až po prodej mých dvou nemovitostí.”

Náš tým zodpovědný za prodej nemovitostí

Project Manager

Mgr. Jan Dundáček

Práci v realitách dělám poctivě a kvalitně už několik let. Baví mě pomáhat lidem s jejich vysněným bydlením. Vedle realit jsem se dříve naplno věnoval profesionálnímu hraní amerického fotbalu, teď již trávím většinu volného času cestováním, rekreačními sporty a samozřejmě především s rodinou.

Property Manager

Ing. Kristýna Žikešová

Ve světě nemovitostí se pohybují delší dobu. Baví mě spojovat lidi a místa. Tato práce vyžaduje  inspiraci i schopnost vžít se do pocitů zákazníka a pomoci mu objevit kouzlo daného místa. Věřím, že férový přístup je základ! Ve volném čase ráda sportuji a cestuji.

bottom of page