top of page

Prodej nemovitostí

Logo HH.png

O prodej nemovitostí se nám stará společnost House Heroes. Veškeré detaily najdete na webu HouseHerose.cz. Níže alespoň v kostce představujeme to nejdůležitější.

Ostře se stavíme proti neprofesionalitě, se kterou se na realitním trhu můžete často setkat. Odmítáme vysoké provize, které si realitní společnosti účtují za velmi omezené služby. Řekli jsme STOP bezedným kapsám realitních makléřů, už žádné 6% provize. Vnášíme na zkostnatělý realitní trh svěží služby a transparentní přístup ke klientům.

Naším cílem je dohlédnout na řádný průběh jednoho z největších obchodů Vašeho života. Za odborný servis a komplexní balíček služeb nás odměníte provizí až za dokončený prodej, bez dodatečných poplatků.

MĚNÍME SVĚT REALIT!

2.png

Férové jednání

Férové a transparentní jednání je pro nás standardem. Nebyli jste s něčím spokojeni? Vrátíme Vám peníze.
3.png

Maximální péče

Nabízíme kompletní balíček služeb zahrnující i profesionální přípravu nemovitosti k prodeji, včetně 360 stupňové prezentace.
4.png

Jednoduchost

Naše smlouvy jsou jednoduché, přehledné, transparentní a jednostránkové. Vždy s časem na prostudování.
1.png

Výhodná odměna

Jako odměnu si říkáme o procentuální provizi až za realizovaný prodej. Za kompletní balíček služeb bez dalších poplatků.

Jak postupujeme?

 1. SCHŮZKA

  Rádi Vás poznáme. Setkáme se s Vámi kdekoliv si vyberete. U nás v kancelářích, u Vás doma, v práci nebo na neutrální půdě. Skvělou volbou může být například kavárna. Představíme Vám naše služby, systém spolupráce a domluvíme další postup.
   

 2. ADMINISTRATIVA

  Nemovitost osobně změříme, provedeme odborný odhad, zpracujeme důkladnou prodejní analýzu a dohodneme se na prodejní ceně. Bude-li vše podle Vašich představ, plácneme si na vzájemnou spolupráci a podepíšeme jednoduchou smlouvu o zprostředkování.
   

 3. HOMESTAGING A NAFOCENÍ

  Oči nakupují! Nemovitost proto můžeme nechat připravit aranžérem a nafotit profesionálem. V případě vhodné nemovitosti využijeme netradiční postupy a marketing, dle potřeby nabízíme také zpracování 360 stupňové prezentace. Těšíme se, až uvidíte ten rozdíl!
   

 4. PROPAGACE NEMOVITOSTI

  Prodej nemovitosti propagujeme specificky mířenou kampaní. Prioritně využijeme interní databázi a oslovíme přední investory a zájemce o koupi nemovitosti. Prodej podpoříme také inzercí na největších portálech s nemovitostmi. To vše s cílem co nejrychleji prodat.
   

 5. PROHLÍDKY NEMOVITOSTI

  Prohlídky prodávané nemovitosti organizujeme plně za Vás. Vaše účast je čistě dobrovolná. Rádi se s Vámi však uvidíme a zkonzultujeme novinky.
   

 6. PRODEJ

  Před prodejem Vaší nemovitosti obdržíte s dostatečným předstihem smlouvu k nastudování a případným připomínkám. Následně se sejdeme u našeho právníka, kde ještě jednou projdeme celý postup prodeje. Následným podpisem a ověřením totožnosti uzavřeme transakci po formální stránce.
   

 7. POPRODEJNÍ SERVIS

  Pořádné papírování začíná teprve po podpisu smlouvy. Od čerpání kupní ceny z hypotéky přes vklady na katastr, vinkulace v pojišťovnách, změny odběratelů energií až po daňové přiznání a zaplacení daně z nabytí. To vše pro Vás zařídíme tak, aby nutnost Vaší účasti byla co nejmenší.

- Libuše Ležalová -
“Naprosto skvělá spolupráce - od financování výstavby našeho rodinného domu až po prodej mých dvou nemovitostí.”

Náš tým zodpovědný za prodej nemovitostí

Project Manager

Mgr. Jan Dundáček

Práci v realitách dělám poctivě a kvalitně už několik let. Baví mě pomáhat lidem s jejich vysněným bydlením. Vedle realit jsem se dříve naplno věnoval profesionálnímu hraní amerického fotbalu, teď již trávím většinu volného času cestováním, rekreačními sporty a samozřejmě především s rodinou.

Property Manager

Vojtěch Czernin

Ve světě nemovitostí se pohybují delší dobu. Baví mě spojovat lidi a místa. Tato práce vyžaduje  inspiraci i schopnost vžít se do pocitů zákazníka a pomoci mu objevit kouzlo daného místa. Věřím, že férový přístup je základ! Ve volném čase rád sportuji a cestuji.

bottom of page